YourNewStories
YourNewStories Polski Serwer RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-03-02 21:34:13

VirtualX
Administrator
Dołączył: 2018-03-02
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.12.2883.75

Rekrutacja na moderatora || ON ||

Witam.
Dziś otwieram rekrutacje na moderaotra.

Nick w grze:
Login:
Wiek:
Staż na MTA:
Ortografia(0-10):
Staż na serwerze:
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.3zdań):
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:
Czy byłeś kiedyś modem:
Napisz coś o sobie(min.3zdań):
Czy dołożyłbyś się do serwera ( Płatność SMS/PSC ) ? :

Offline

#2 2018-03-02 21:40:15

Speede69
Użytkownik
Dołączył: 2018-03-02
Liczba postów: 3
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja na moderatora || ON ||

Nick w grze: Speede69
Login: Speede69
Wiek: 14
Staż na MTA: 2-3 lata
Ortografia(0-10): 9
Staż na serwerze: no 10 minut cos około.
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.3zdań): Znam się na tym i chciałbym pomóc w rozwoju serwera
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:  cos około 5-20 zł
Czy byłeś kiedyś modem: Jasne na wielu serwach.
Napisz coś o sobie(min.3zdań): Mam na imię Oskar mam 14 lat. i pasjonuje się informatyką uwielbiam grać w MTA,GTA. Potrafię doskonale dogadywać się w grupie.
Czy dołożyłbyś się do serwera ( Płatność SMS/PSC ) ? : Tak, ale w chwili obecnej nie mam takiej możliwości : Rodzice itd.

Offline

#3 2018-03-02 22:17:56

lypik000
Użytkownik
Dołączył: 2018-03-02
Liczba postów: 1
WindowsOpera 51.0.2830.40

Odp: Rekrutacja na moderatora || ON ||

Nick w grze:lypik000
Login:lypik000
Wiek:17 lat
Staż na MTA:8 miesięcy
Ortografia(0-10):10/10
Staż na serwerze:zaczołem
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.3zdań):Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę. Ranga moderatora wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam.Zasługuje na tą rangę, bo wiem, że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy moderatora. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Gram tu od bardzo dawna i mam bardzo dobrą opinię. Zawsze chętnie zawieram nowe znajomości, staram się, aby ludzie dostrzegali mnie jako człowieka, a nie gracza. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę moderatora. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie. Mam dokładną ortografię (lecz czasem zdarza mi się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:10/10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:nwm
Czy byłeś kiedyś modem:tak
Napisz coś o sobie(min.3zdań): Mieszkam w województwie Małopolskim, dokładniej rzecz nazywając bliskie okolice Kraków. Moim naczelnym zainteresowaniem są podróże, które często realizuje, najchętniej do ciepłych krajów, ale zimą też jest ciekawie. W wolnych chwilach, gdy tylko oderwę się od komputera lubię pojeździć rowerem, lub pobiegać pośród drzew. Od jakiegoś czasu zainteresowało mnie niebo, nawet nie wiecie ile można Sobie ułożyć z jednego zbioru gwiazd. Jeśli chodzi o mnie. Jestem osobą pogodną, lubię poznawać nowe osoby. Gdy widzę, że jest jakiś niepokój/nienawiść nie mogę nie zareagować, co czasami przeradza się w wadę. Staram się zachowywać odpowiednio do grona w którym obecnie jestem. Udzielałem się w niejednej akcji charytatywnej. Pomoc bezinteresowna daję mi największą satysfakcję, niezależnie od relacji między mną a tą osobą. Jeśli chodzi o zachowanie nie mam z nim problemów. Wiec tak podstawy mam na imię Damian,mój wiek to 17 lata i pochodzę z woj,Małopolskiego.W życiu prywatnym zajmuje się transportem po naszym pięknym kraju.W wolnym czasie lubię składać różne modele pojazdów i także zwiedzać.Interesuje się sportem i rożnymi służbami.To teraz tak krótko o moim charakterze jestem osobą otwartą. potrawie się bawić i wygłupiać lecz potrawie zachować powagę kiedy taka jest wymagana. Także dopasowuję się do grona ludzi z którymi gram.Lubie poznawać nowych i ciekawych ludzi. Nie łącze gry z życiem prywatnym.Szybko się uczę nowych rzeczy.Mam dystans do siebie.A resztę mojego charakteru trzeba poznać .
Czy dołożyłbyś się do serwera ( Płatność SMS/PSC ) ? :nwm

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
reklama - polliferpg - uniquets3 - gazoslawia - youtubers-house